Конференції

Тимбілдинг

Фотогалерея

Без довірливих відносин неможливо розвинути успішний бізнес. Здатність злагоджено діяти в колективі - важлива якість. Важливо, щоб співробітники компанії мали довірливі відносини, тоді можлива самоповага, комунікація, злагодженість в роботі. Домогтися таких результатів допомагає тимбилдинг. Готельно-відпочинковий комплекс «Галицька Корона» у Львові займається організацією і проведенням заходів будь-якого рівня. Нами розроблені унікальні програми - від активних змагань на природі до творчих майстер-класів.

 

Якщо ваша мета мати команду співробітників, в якій відсутні конфлікти, панує здорова атмосфера, довірливі відносини, - замовте командо утворюючий захід. Ми знаємо всі секрети, які допоможуть згуртувати вашу команду, зробивши її єдиним цілим. Проведемо незабутній захід як в офісі компанії, так і в нашому розважальному комплексі або з виїздом на природу. Сценарії підбираємо з урахуванням побажань замовників.

 

Переваги тімбілдінгу

 

Team building - незвичайний захід. Це чудовий вид відпочинку і одночасно захоплюючий захід. Це унікальна можливість всім проявити себе з кращого боку. А начальникам виявити потенційних лідерів.

Командоутворюючий захід дає такі результати:

  • взаємодія між собою;
  • вміння довіряти;
  • виявлення прихованих талантів;
  • прояв лідерських якостей;
  • успішний розвиток бізнесу.

Готуємо унікальні пакети з пропозиціями індивідуально, з урахуванням особливості бізнесу, ваших уподобань, побажань.

 

Види тімбілдінгу

 

«Галицька Корона» пропонує різноманітний вибір заходів.

1. Класичний з різноманітними сегментами проведення тренінгів. Результат - яскравий корпоративний захід.

2. Спортивний з виїздом на природу, захоплюючими іграми, змаганнями. Відмінним завершенням пікніка стане виїзний кейтерінг, організований нами.

3. Екстремальний сподобається неймовірним драйвом.

4. Інтелектуальний покаже співробітників з несподіваного боку.

5. Творчі майстер-класи навчать корисного, новому, цікавому.

6. Музичний захопить не тільки професійними музикантами, але і можливістю команд показати свої вокальні здібності.

 

Готельно-відпочинковий комплекс «Галицька Корона» допоможе відмінно провести час, організувавши для вашого колективу незабутній тімбілдінг під будь-який бюджет. Ми насправді знаємо, як дивувати!

До ваших послуг:
Меню