Святкування

Корпоративні заходи

Фотогалерея


Готельно-відпочинковий комплекс «Галицька Корона» у Львові не тільки порадує своїх гостей європейським рівнем сервісу, комфорту, повноцінним відпочинком. Тут можна замовити організацію і проведення корпоративних заходів різного рівня.

 

Будь-який підприємець знає, що найважливішою умовою для успішного розвитку бізнесу є формування згуртованого, дружнього колективу. Тільки команда однодумців може привести до успіху. Командоутворюючий захід відноситься до різновиду мотивації нематеріального характеру, при цьому є таким, що запам'ятовується, яскравим видом відпочинку. Корпоративна культура - популярний напрямок, спрямований на розвиток довірливих відносин, зміцнення взаємин.

 

Важливість корпоративних заходів

 

Ми спеціалізуємося на організації і проведенні командо утворюючих заходів для колективів будь-яких рівнів. Готельно-відпочинковим комплексом розроблена різноманітна кількість сценаріїв, які включають активні ігри, творчі майстер-класи, патріотичні змагання, проходження квестів. Організуємо по-справжньому захоплюючий відпочинок для всіх членів колективу. Сценарій підберемо з урахуванням всіх ваших побажань і переваг.

Тімбілдинги дозволяють керівникам вирішити безліч завдань. Ідея полягає в командному проходженні завдань в дусі суперництва. Одночасне виконання завдань дозволяє згуртуватися учасникам, зав'язати дружні, довірчі відносини. Це не звичайний захід, а повноцінний відпочинок, наповнений яскравими емоціями. Корпоративні заходи мають масу переваг:

 • комунікабельність;
 • спільне проведення часу;
 • розвиток нових навичок;
 • психологічне розвантаження;
 • можливість дізнатися приховані таланти і здібності співробітників;
 • вміння спільно взаємодіяти:
 • дружній колектив;
 • виявлення потенційних лідерів

Результат - успішний розвиток бізнесу, завдяки підвищенню ефективності роботи.

 

Проведення корпоративного заходу з Галицької Короною

 

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте незабутнє корпоративне свято. Наші унікальні сценарії, увага до деталей, величезний досвід роботи, дозволить провести незабутній і корисний для колективу відпочинок.

Ми займаємося проведення будь-яких заходів - від презентацій, ювілею кампанії до новорічного корпоративу і так далі.

Ми пропонуємо:

 • побудова команди - team building;
 • зміцнення командного духу - team spirit;
 • командну роботу - teamwork.

Будь-який вид відпочинку - чудова інвестиція в бізнес! Розвинена інфраструктура готельно-розважального комплексу «Галицька Корона» дозволяє провести захід на найвищому рівні.

  1. Комфортабельний готель з номерами різного класу.
  2. Затишний ресторан.
  3. Футбольне та волейбольне поле.
  4. Велика територія.

Все це дозволяє надати повний спектр послуг, що включає шоу-програми, технічне забезпечення, фуршети, досвідчених конферансьє.

 

«Галицька Корона» готова організувати активний корпоративний відпочинок за готовими сценаріями або розробити для вас індивідуальне захід. У будь-якому випадку результат вас порадує. Зателефонуйте в наш колл-центр за вказаними телефонами, замовте корпоративний захід своєї мрії.

До ваших послуг:
Автостоянка Безкоштовний Wi-Fi Готель Ресторан Сауна
Меню