ua Ресторан «Галицька Корона» в Львові

Ресторан

Ресторан «Галицька Корона» запрошує всіх, хто прагне провести час в душевній обстановці, покуштувати чудові страви європейської та української кухні, приємно відпочити.

Ресторан Львова зустріне вас атмосферою доброзичливості, затишку, щоб ви відчули себе в справжній казці. У нас можна замовити столик для приємного вечора з друзями або орендувати зал для проведення події. Ресторан у Львові «Галицька Корона» - найкраще місце для проведення весілля, ділової зустрічі, Дня народження, презентації, банкету.
Добре знаючи останні тенденції в розвитку сучасної кулінарії, і володіючи секретами української та європейської кухонь, гарантуємо сервіс по вищому розряду для кожного клієнта.

Якщо ви шукаєте найкращі ресторани Львова, завітайте у Галицьку Корону. На вибір надаємо кілька залів: Камінний, Модерн, Коронний, Лицарський, Український, Винний. Є літні альтанки.

Ознайомитися з меню і картою вин можна на сайті. Якщо ви гість Львова, відвідайте наш ресторан. Місто вам запам'ятається чудовою кухнею і європейською якістю обслуговування.

Меню